Dizayn

DİZAYN

45 yılı aşkın bilgi ve deneyimi içinde barındıran ANLORA, alüminyum ekstrüzyon endüstrisinde güvenilir bir ortak olmak üzere yola çıkmıştır. Kapsamlı tasarım arşivimiz, her tür profil için çözümler içerir. Size her özel zorluk için doğru tasarımı sağlayacak deneyime, kaynağa ve yeteneğe sahibiz. Tecrübemizden dolayı, tasarım sürecinin müşterilerimizle başladığını biliyoruz. İşiniz hakkında bilgi edinmek için istişareler ediyor böylece ekstrüzyon verimliğinizi arttırmak için, hız, daha az güç, maksimum üretim doğrultusunda tasarımlar oluşturmak üzere ihtiyaçlarınıza göre çalışıyoruz. ANLORA, tutarlı kalite ve performans sağlamak için 3D özellikli CAD/CAM sistemlerindeki en son teknolojiyi kullanarak ekstrüzyon kalıpları tasarlar, simule eder ve üretir.


Üretim

ÜRETİM

Anlora kalıp, teknolojik olarak en gelişmiş ve teknolojik ekipmanlara sahiptir. Bu bize planlama, üretim, kalite, tedarik süresi ve maliyetler üzerinde tam kontrol sağlıyor. Müşterilerimiz için bu, kalıplarının olağanüstü doğruluk ve dengeye sahip hassas bir ürün sağlayan yüksek düzeyde otomatikleştirilmiş makinelerle tasarlandığını ve üretildiğini bilmenin güvencesi anlamına gelir. Üretim ekibimiz, sektörde uzun yıllara dayanan deneyime sahip, yüksek nitelikli ve motive olmuş profesyonellerden oluşmaktadır. Kalıp üretimi için yeni ve geliştirilmiş teknolojileri benimsemeye ve geliştirmeye ve müşterilerimize birinci sınıf ürünler sunmaya kararlıdırlar. Her bir Anlora kalıbı, tam olarak müşterinin özelliklerine göre tasarlanır, üretilir ve teslim edilir. Neye ihtiyacınız varsa: ANLORA, tercih ettiğiniz çözüm ortağınız olacaktır!

Kalite

KALİTE

Kalite, tüm iş adımlarımız ayrılmaz bir parçasıdır. İşimizin başarısı için kritik öneme sahip olduğuna inanıyoruz. Kalite Politikamız aşağıdaki temel konuları vurgulamaktadır. Müşteri odaklı Müşterilerimize güveniyoruz ve onlara gereksinimlerine uygun yüksek kaliteli ürünler ve hizmetler sağlamaya kendimizi adadık. İnsanların katılımı Motivasyonu yüksek, yetkin insanları işe almayı ve elde tutmayı hedefliyoruz. İnsanlarımız en önemli kaynağımız olarak görüyoruz. Gelişim Sağladığımız ürün ve hizmetlerin sürekli iyileştirilmesine ve Kalite Yönetim Sistemimizin etkinliğine bağlıyız. Memnuniyetiniz başarımız için çok önemlidir!

Satış

SATIŞ

Anlora'da misyonumuz sizin başarınızdır ve işinizi anlamaya ve gerçekten neye ihtiyacınız olduğunu öğrenmeye odaklanıyoruz. Kişisel yüz yüze toplantıların, müşterilerimizle uzun vadeli bir ilişki geliştirirken kilit bir faktör olduğuna inanıyoruz. Hizmetlerimizi sürekli olarak iyileştiriyoruz ve çalışma şeklimizi iyileştirmeye ve size hizmetlerimizi sunmaya çalışıyoruz. Müşterilerimiz için proaktif, güvenilir ortaklarız!